Sektördeki tecrübesini SUTEK ENERJİ markası altında toplayan ekibimiz, dinamik yapısı, yetkinliği ve müşteri odaklı çalışma prensibi ile enerji ve tesisat alanında yıllardır çözümler üretmeye devam ediyor.

Neden SUTEK?

  • SUTEK ENERJİ olarak bizi tercih etmeniz için birden fazla sebebiniz var! Tecrübeli yönetim kadromuz, genç operasyon ekibimiz ile dinamizm ve deneyimi bir araya getiriyoruz.
  • Müşteri odaklı çözümler üretiyoruz! İhtiyaçlarınıza cevap verirken sizin için en doğru çözümü, en avantajlı bütçelerle sunmayı hedefliyoruz.
  • Kaliteli ürün ve işçilik sunuyoruz! Projelerimizin uzun yıllar boyu hizmete devam edebilmesi, sorunsuz bir şekilde çalışması amacıyla en kaliteli ürünü en iyi işçilikle birleştiriyoruz.
  • Satış ve hizmet sonrası desteğimiz hep yanınızda! Sizler için sadece proje üretmiyor, projelerimizin ve sizin yaşam boyu yanınızda olmaya deneyimli servis personelimiz ile devam ediyoruz.
  • İşinin uzmanları bir arada! SUTEK yönetim ve personel ekibinin tamamı işinde uzman kişilerden oluşmakta, proje, uygulama ve bakım onarım çalışmalarını %100 başarıyla tamamlamaktadır.

VİZYONUMUZ

Uzmanlaştığımız alanda kusursuz ve güvenilir yaşam ortağı olmak.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı çözümler sağlayarak güncel ve gelişen teknolojilerle uyumlu, nitelikli ve maliyet etkin ürün ve sistemler tasarlamak, geliştirmek, üretmek ve her koşulda devamlılığını sağlamak yönünde öncü olmaktır.